
Training Social Advertising: Facebook & Instagram
-
96% beveelt ons aan
-
20+ jaar ervaring
-
Digitale training
-
Persoonlijke leerdoelen
-
Incl. Q&A achteraf met expert
- 2 oktober 2025 (Digitaal)
- 20 november 2025 (Digitaal)
- 27 januari 2026 (Digitaal)
- 26 maart 2026 (Digitaal)
- 28 mei 2026 (Digitaal)
- 10:00 - 12:00 uur + 1 uur Q&A
- €375,- excl. BTW
-
Voor wie is de training?
De training is perfect voor jou als je op (bijna) alle vragen ‘ja’ antwoordt:
-
Werk jij in marketing of communicatie en wil je jouw social advertising kennis verdiepen?
-
Wil je campagnes slimmer opzetten en beter laten presteren?
-
Heb jij te maken met recruitment, e-commerce of B2B vraagstukken?
-
Wil je weten hoe je targeting en content inzet per fase van de klantreis?
-
Zoek je praktische tips om jouw eigen campagnes te verbeteren?
Of je nu beginnend bent of al ervaring hebt, deze training helpt je om meer grip en resultaat te krijgen op jouw Facebook en Instagram Ads.
-
-
Inhoud van de training
Tijdens de training Social Advertising: Facebook & Instagram leer je:
-
Hoe je de juiste campagnedoelstellingen kiest en campagnestructuur bepaalt
-
Welke advertentieformaten effectief zijn in verschillende fases van de klantreis
-
Hoe je doelgroepen samenstelt met custom audiences, lookalikes en Advantage+
-
Wanneer Advantage+ campagnes slim zijn om in te zetten
-
Hoe je campagnes opbouwt volgens het SEE-THINK-DO model
-
Hoe je Ads Manager en dashboards inricht om de juiste inzichten te krijgen
De training combineert theorie met jouw eigen praktijkcases. Je leert hoe je campagnes analyseert en optimaliseert met behulp van data en hoe je creatief inspeelt op de behoeften van jouw doelgroep.
Ook ontdek je hoe de nieuwste features van Meta werken en hoe je AI-tools kunt inzetten om sneller tot creatieve en effectieve campagnes te komen. -
-
Wat kun je na de training?
Na de training kun je:
-
Campagnes logisch en resultaatgericht opbouwen in Meta Business Suite
-
Targetingstrategieën en advertentieformats effectief inzetten
-
Dashboards en rapportages slim gebruiken voor optimalisatie
-
Direct verbeteringen doorvoeren in jouw eigen campagnes
-
-
Personaliseer je leerervaring
Bij de Adwise Academy draait alles om jouw leerdoelen. Welke training je ook kiest, wij stemmen de inhoud af op wat jij écht nodig hebt. Daarom vragen we je om het leerdoelenformulier in te vullen dat je per mail ontvangt. Met dit formulier kunnen we de training aanpassen aan jouw specifieke leerdoelen, functie, dagelijkse werkzaamheden en sector.
Zo ga je naar huis met direct toepasbare kennis die je dezelfde dag nog kunt inzetten.
Denk bij het invullen aan vragen als:- Waarom volg ik deze training?
- Wat wil ik eruit halen?
- Hoe ga ik de kennis gebruiken in mijn werk?
- Alles wat je verder belangrijk vindt, kun je ook toevoegen.
-
Praktische informatie
- De aankomende trainingsdata vind je bovenaan deze pagina.
- De kosten bedragen €375,- excl. btw.
- De training duurt 2 uur en vindt online plaats. Daarnaast kun je op een later moment deelnemen aan een extra Q&A-sessie van 1 uur met een expert, waarin je tips krijgt over jouw voortgang.
- Deze training is ook mee te nemen in Adwise Academy trainingspakketten voor korting. Bekijk onze trainingspakketten hier.
- Voor meer vragen over 1-op-1 Assistentie, andere data, subsidiemogelijkheden en meer kan je onze FAQ bekijken of contact opnemen. We helpen je graag.
Daarnaast bevat deze training een Q&A moment achteraf, waarin je samen met andere deelnemers de kans krijgt om persoonlijke feedback te ontvangen op je campagnes en tips om ze te verbeteren.
Q&A mogelijkheden:
- 3 december 2025 09:00 - 10:00 uur
- 12 februari 2026 09:00 - 10:00 uur
- 22 april 2026 09:00 - 10:00 uur
- 18 juni 2026 09:00 - 10:00 uur
-
Incompany mogelijkheden
Deze training is ook beschikbaar als op maat gemaakte incompany training.
Tijdens een vrijblijvende kennismaking bespreken we jullie leerdoelen en stellen we een programma samen dat volledig aansluit bij de sector, wensen en doelen van jouw organisatie.
De training kan online plaatsvinden, maar bij voorkeur op locatie: bij ons in Almelo of op een door jullie gekozen plek.
Vraag hiervoor een vrijblijvend advies aan.
Werknemers en/of teams van deze organisaties gingen je voor
Een greep uit onze Academy opdrachtgevers voor Social Advertising trainingen.




Onze Academy social advertising trainers
Delen graag kennis vanuit hun expertise.




Meld je direct aan!
Of neem contact op voor een vrijblijvend ontwikkeladvies.
Verzeker jezelf van een plek en meld je aan voor de training Social Advertising: Facebook & Instagram via onderstaand formulier.

Veelgestelde vragen
1-op-1 Assistentie, andere data, subsidiemogelijkheden en meer.
-
Kan je niet op deze data?
Heb je interesse in een live training, maar komt een andere datum je beter uit? Neem dan contact op met Maikel via WhatsApp, mail of een telefoontje voor meer informatie en de mogelijkheden.
-
Is dit niet de training die je zoekt?
Jammer, maar we hebben nog veel meer aanbod. Bekijk wat ons trainingsaanbod nog meer te bieden heeft!
-
Zoek je naar subsidiemogelijkheden?
Die zijn er! We hebben de subsidiemogelijkheden die wij kennen voor trainingen bij Adwise Academy voor je op een rij gezet. Misschien zit er iets tussen waar jij gebruik van kunt maken.
Subsidiemogelijkheden -
Ben je op zoek naar meer persoonlijke begeleiding?
Onze trainingen sluiten altijd aan op jouw leerdoelen. Je levert deze vooraf aan, zodat onze trainers de inhoud hierop kunnen afstemmen, naast de vaste onderdelen van de training.
Toch opzoek naar persoonlijke begeleiding? Dat kan. We bieden ook 1-op-1 assistentie aan voor ons losse trainingsaanbod. Vind hier meer informatie en vraag een 1-op-1 assistentie sessie aan. -
Ben je op zoek naar een andere social advertising training?
We bieden nog meer Social Advertising trainingen aan!
Eerst opzoek naar een sterke basis in social advertising? Bekijk onze basis training Social Advertising!
Op zoek naar social advertising voor LinkedIn? Bekijk dan deze training!
Wil je skills opdoen in social advertising voor Pinterest, TikTok of Snapchat? Bekijk dan deze training! -
Kan ik de training later terugkijken?
Ja, na afloop ontvang je een opname van de training én de gebruikte slides. Zo kun je de inhoud op je eigen tempo terugkijken en heb je alle materialen bij de hand.
-
Ontvang ik na afloop een deelnamecertificaat?
Zeker. Je ontvangt een officieel certificaat van deelname vanuit Adwise Academy. Onze trainingen zijn erkend door e-Academy en we zijn aangesloten bij de NRTO.