Romy van Luijk (29) is in februari 2023 Adwise Academy komen versterken. De office manager zag bij binnenkomst voor haar sollicitatiegesprek meteen: dit is geen traditionele werkomgeving. “Ik kijk hier mijn ogen uit!” Ze moest zo’n beetje aan alles wennen bij haar nieuwe werkgever. “Maar op een positieve manier. Het is heerlijk om zoveel zelfstandigheid en vrijheid te hebben en vertrouwen te krijgen.”
Romy werkt drie dagen in de week voor Adwise Academy en op vrijdag gaat ze meestal aan de slag voor Adwise, de digital agency waaruit Adwise Academy ooit is ontstaan voordat het verzelfstandigde. Ze kende de organisatie nog niet toen ze op een vacature stuitte voor office manager, maar al snel kwam zij erachter dat er iemand uit haar netwerk had gewerkt. “Ik heb alleen maar enthousiaste verhalen gehoord. Ik besloot een motivatiebrief te schrijven en ik mocht al snel op gesprek komen.”
Ze was al langer op zoek naar iets anders, omdat ze de uitdaging miste in haar huidige baan en met steeds minder plezier naar haar werk ging. Het gesprek met Maikel en Sannefleur van Adwise Academy verliep heel prettig. “Ik vond het fijn om te merken dat ze niet naar mijn labeltje keken, maar echt keken naar de persoon die ik ben. Ik heb mijn hbo-studie Leisure Management niet afgemaakt, omdat het achteraf toch niets voor mij bleek te zijn en ben toen gaan werken in facility management. Dan is het prettig dat ze hier vooral kijken naar mijn karakter en competenties in plaats van welke boxjes ik allemaal aantik qua opleidingen en diploma’s.”
