Rik Geessinck doet momenteel zijn afstudeerstage bij Adwise Academy. Hij onderzoekt hoe de ontwikkelpartner uit Almelo zich optimaal kan profileren in de markt en schrijft hiervoor een marketingcommunicatieplan. Het tofste aan zijn afstudeerplek? “Er is ontzettend veel kennis en ervaring in huis en ze lopen hier altijd twee stappen voor.”
Rik (23) is in februari begonnen aan zijn afstudeeropdracht bij Adwise Academy. Hij doet vier dagen in de week onderzoek voor zijn scriptie en werkt er daarnaast één dag in de week mee. Zo kan hij zelf ook meedraaien in het team en ervaring opdoen met diverse taken.
Daarnaast werkt hij drie tot vier avonden in de week bij Grand Plaza in zijn woonplaats Eibergen als gastheer en ober. “Het is best aanpoten om die twee banen te combineren. Zo moet ik straks als ik hier klaar ben meteen door naar het restaurant; ik heb mijn kleding al in de kofferbak van de auto liggen. Maar ik vind het leuk om te blijven doen. Ik kan mij ook in de horeca nog volop ontwikkelen. Zo doe ik sinds januari vorig jaar ook een deel van de marketing bij Grand Plaza. Daarnaast doe ik de marketing en sociale media voor PUUR Patisserie.”
